VVD brainstormbijeenkomst op 29 september

Wat vind jij van onze gemeente? Zie jij kansen welke nog niet zijn gepakt? Zie je dingen die goed gaan en wil je deze samen nog beter maken? Of heb je altijd al eens je stem willen laten horen om zo onze gemeente nog mooier te maken? Dan is dit je kans!

VVD Nederweert wil samen met jou praten over wat jij belangrijk vindt voor onze gemeente. Daarom organiseren wij een bijeenkomst om samen te brainstormen over onderwerpen die jij in het dagelijkse leven tegenkomt. De uitkomsten van deze bijeenkomst worden ook verwerkt in het uiteindelijke verkiezingsprogramma voor de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2018!

Details:
Locatie: Zaal Centraal
Datum: vrijdag 29 september 2017
Tijd: 20:00 uur
 
Tijdens deze bijeenkomst komen in ieder geval de volgende thema’s aan bod:
Wonen en werken
- Mooi en betaalbaar wonen voor iedereen;
- Voldoende werkgelegenheid en een aantrekkelijk ondernemersklimaat;
- Een bereikbaar en sfeervol centrum waar iedereen zijn/haar dagelijkse boodschappen  kan doen en op regelmatige basis een gezellige avond kan beleven;
- Een mooi en levendig (agrarisch) buitengebied;
- Aansluitingen glasvezel.
 
Zorg en samenleving
- Een participatiesamenleving waaraan iedereen bijdraagt;
- Goede maatschappelijke ondersteuning voor wie dat nodig heeft;
- Goede jeugdhulp om ontwikkelingsachterstanden te voorkomen; 
- Mensen met een uitkering die via gemeentewerk alsnog hun steentje aan de  maatschappij bij kunnen dragen.

Infrastructuur
- De randweg A2 – N266;
- De Kanaalzone.
 
Dus wil jij je stem laten horen en samen met ons werken aan een (nog) mooi(er) Nederweert? Kom dan naar de brainstormbijeenkomst van VVD Nederweert! Natuurlijk is zelf een onderwerp aandragen ook mogelijk.
 
Graag tot ziens op vrijdag 29 september!

Met ondernemende groet,

Fractie en leden VVD Nederweert